Dojazd

Amber House mieści się w pięknej dzielnicy Gdańska zwanej Brzeźnem. Poniżej znajduje się kilka wartościowych informacji jak najłatwiej do nas dotrzeć.

Możesz użyć wskazówek dojazdu za pomocą Google™ Maps klikając w zaznaczony punkt a następnie “Wskazówki dojazdu”.

Dojazd z lotniska

Komunikacja miejska

Z Lotniska im. Lecha Wałęsy kursuje do Gdańska Głównego autobus nr 210(B) [kierunek wyświetlany na autobusie to „Orunia Gościnna”]. Czas dojazdu do Dworca Głównego to ok. 30 minut. Rozkład jazdy z Portu Lotniczego dostępny tutaj. Gdzie wysiąść z autobusu 210? Na przystanku „Dworzec Główny, tam przesiadamy się tramwaj. Stojąc plecami do dworca naszym oczom ukarze się przystanek tramwajowy. Nasz tramwaj to nr 3, będzie jechał w lewo. A dokładniej, kierunkiem wyświetlanym na nim będzie „Brzeźno”. Aby się do niego dostać musimy wejść do tunelu a następnie wyjść do góry schodami na odpowiedni przystanek oznaczony – kierunek Brzeźno, Nowy Pory. Tramwajem nr 3  (rozkład jazdy z dworca)  będziemy jechać około 23 minut. Wysiadamy na pętli tramwajowej, czyli na 15-tym przystanku o nazwie „Brzeźno”. Po wyjściu kierujemy się na prawo i  za tramwajem na światłach przechodzimy przez tory,  przy okazji mijając znajdujące się z lewej strony księgarnie, salon tatuażu, salon fryzjerski i postój taksówek . Przed nami będzie się znajdować duża ceglana kamienica z wieżyczką. Wejście do nas znajduje się od podwórza, bramką i bramą przy ul. Walecznych.

Taxi

Koszt przejazdu powinien wahać się w granicy 70 PLN odległość 12 km. Cena zależna jest od dnia (weekendy i święta są droższe) i jego pory (oczywiście w nocy jest drożej). Czas przejazdu to ok. 15-20 minut. Zawsze należy pamiętać, iż taksówkarz zobowiązany jest do wydania po przejeździe paragonu z kasy fiskalnej.

Dojazd z Dworca Głównego w Gdańsku

Komunikacja miejska

Stojąc plecami do Dworca PKP Gdańsk Główny, naszym oczom ukarze się przystanek tramwajowy. Nasz tramwaj to nr 3, będzie jechał w lewo. A dokładniej, kierunkiem wyświetlanym na nim będzie „Brzeźno”. Aby się do niego dostać musimy wejść do tunelu a następnie wyjść do góry schodami na odpowiedni przystanek oznaczony – kierunek Brzeźno, Nowy Pory. Tramwajem nr 3 (rozkład jazdy z dworca) będziemy jechać około 23 minut. Wysiadamy na pętli tramwajowej, czyli na 15-tym przystanku o nazwie „Brzeźno”. Po wyjściu kierujemy się na prawo i  za tramwajem na światłach przechodzimy przez tory,  przy okazji mijając znajdujące się z lewej strony księgarnie, salon tatuażu, salon fryzjerski i postój taksówek . Przed nami będzie się znajdować duża ceglana kamienica z wieżyczką. Wejście do nas znajduje się od podwórza, bramką i bramą przy ul. Walecznych.

Taxi

Koszt przejazdu powinien wahać się w granicy 20 PLN odległość 7 km. Cena zależna jest od dnia (weekendy i święta są droższe) i jego pory (oczywiście w nocy jest drożej). Czas przejazdu to ok. 10-15 minut. Zawsze należy pamiętać, iż taksówkarz zobowiązany jest do wydania po przejeździe paragonu z kasy fiskalnej.

Hostel price • for • hotel quality